Vacu Magic® Beauty Line

vacural

Vacu Magic ® Beauty Line to efektywna metoda aktywnego odchudzania, przywracania zgrabnej sylwetki i eliminacji "skórki pomarańczowej" oraz odzyskania pięknej skóry. Już po kilku sesjach cellulit jest widocznie zredukowany, ciało staje się atrakcyjniejsze oraz skóra odzyskuje gładkość i elastyczność.

Efekt podciśnienia - stymuluje dopływ krwi do komórek tłuszczowych w tzw. "trudnych obszarach" - talia, pośladki, uda, dzięki czemu przyspiesza uwalnianie kwasów tłuszczowych.

Bieżnia z podciśnieniem, rowerek lub stepper eliptyczny - trening przyspiesza spalanie tłuszczu oraz pomaga w budowie masy mięśniowej.

Promieniowanie IR - bieżnia z podczerwienią - nagrzewając ciało przyspiesza spalanie kalorii, regeneruje komórki skóry i rozluźnia mięśnie.

Spalanie tłuszczu i redukcja cellulitu
Efekt podciśnienia pozwala stracić zbędne kilogramy nawet z problematycznych miejsc.


Voice Guide!

Przewodnik głosowy, który poprowadzi Cię przez cały trening i pomoże osiągnąć maksymalne rezultaty z każdej sesji.

Przyjemność użytkowania
Sesja w urządzeniu nie wymaga intensywnego wysiłku - Vacu Magic ®  stymuluje Twoje ciało aby maksymalizować efekty.

Interaktywny symulator biegu - NOWOŚĆ!
Jedynie do modeli wyposażonych w ekran dotykowy. Interaktywny film przedstawiający bieg z automatyczną regulacją kątów nachylenia bieżni.

Vacu Magic ® Beauty Line może być wykonany w dowolnych kolorach z palety RAL. MULTIVISION

Innowacja roku 2015! Pierwsza na świecie bieżnia Vacu z takim systemem. Poczuj się jak podczas biegu - krajobraz przesuwa się wraz z pokonanym dystansem a kąt nachylenia bieżni zmienia wraz z ukształtowaniem wyświetlanego terenu. Jeszcze nigdy trening nie był tak realny i przyjemny. Aż dziewięć wysokiej jakości lokacji, które możesz zwiedzić ćwicząc na naszych urządzeniach.

wifi s

 

Sterowanie Wi-Fi

Dzięki naszej technologii możesz zarządzać całym studio z jednego urządzenia. Oprogramowanie fitnesswell pozwala Ci sterować naszymi urządzeniami wspierającymi funkcję Wi-Fi. Dostęp do funkcji każdego z urządzeń, uruchamianie sesji, programów treningowych - wszystko w zasięgu Twojej dłoni. Oprogramowanie jest obecnie w stanie obsłużyć do 10 urządzeń. Jeszcze nigdy obsługa studia nie była tak wygodna!

Vacu / podciśnienie

W wyniku wykonywanego ruchu i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch. Tłuszcze są nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych. Podczas ćwiczenia w podciśnieniu dochodzi do podwyższonego wyzwalania wolnych kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej oraz dzięki lepszemu krążeniu krwi, do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej.
Podciśnienie powoduje poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie zbędnych produktów przemiany materii oraz nadmiaru wody. Efektem jest gładka i jędrna skóra, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja tkanki tłuszczowej.

Podczerwień

Naświetlanie promieniowaniem podczerwonym o odpowiedniej długości fali:
- poprawa funkcjonowania aparatu ruchu, rozluźnienie połączeń stawowych, zmniejszenie bolesności pleców i kręgosłupa,
- rozluźnienie mięśni i przykurczy mięśniowych, pomoc w leczeniu zwyrodnień mięśni, regeneracja czynności nerwowych,
- pomoc w gojeniu w chronicznych procesach zapalnych,
- głęboka relaksacja i regeneracja w problemach reumatycznych,
- wspomaganie systemu odpornościowego, zapobieganie chorobom wirusowym i innym rodzajom przeziębienia,
- wywoływanie zdrowego pocenia się, nawet przy niskiej temperaturze i w krótkim okresie czasu,
- zmniejszanie tkanki tłuszczowej poprzez przyspieszenie metabolizmu w eksponowanym obszarze.