Aqua Bike Magic® i Spabike®

Ćwiczenia na rowerze treningowym wraz z oporem hydrostatycznym wody przynoszą bardzo szybkie rezultaty. Hydromasaż odbywający się w trakcie sesji relaksuje i pobudza limfę a uwalniany ozon utlenia martwy naskórek. Schody i poręcz zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowania i maksymalizacji wygody. Z Aqua Bike Magic® bez problemu skorzystają więc też osoby starsze. W wannie znajduje się dodatkowy stopień ułatwiający zsunięcie się na siodełko roweru. Czytelny i łatwy w obsłudze panel kontrolny pozwala każdemu użytkownikowi dostosować działanie Aqua Bike Magic® do swoich preferencji.


Indywidualny aquabiking - Dotychczas podobny trening można było jedynie uprawiać grupowo podczas zorganizowanych zajęć. Dzięki naszemu urządzeniu sami ustawiamy trening zgodnie z preferencjami i ćwiczymy indywidualnie - własnym tempem oraz w wolnym czasie.

Przebudowa ciała - Efektem korzystania z roweru wodnego jest kształtowanie sylwetki poprzez zamianę tkanki tłuszczowej w mięśnie.

Koniec z cellulitem - Ćwiczenia na Aqua Bike Magic® szybko prowadzą do osiągnięcia dobrych rezultatów w walce z efektem skórki pomarańczowej.

Bez obciążania stawów - Aqua Bike Magic® i Spabike® przynoszą rezultaty dla osób w każdym wieku, zarówno dla osób oczekujących estetycznych zmian jak i dla tych, którzy oczekują relaksu podczas ćwiczeń fizycznych.

Aktywacja systemu limfatycznego - Dysze do hydromasażu, skierowane na czułe strefy pobudzają krążenie limfy (odpowiednik drenażu limfatycznego)

Mikropeeling - Ozon uwalniany podczas zabiegu ma działanie zbliżone do mikropeellingu, dzięki produkcji tlenu usuwa martwe komórki skóry.

 

Wszystkie produkty mogą być wykonane w dowolnej wersji kolorystycznej. Kolory konsultujemy indywidualnie. Mogą to być dowolne barwy z palety RAL.

 

aquabike-w-wodzieAquacycling

Forma ćwiczeń polegająca na pedałowaniu na specjalnym rowerze wodnym (aquabike) zanurzonym w wodzie. Aquacycling łączy w sobie w sobie elementy aquaerobiku i ćwiczeń na rowerze stacjonarnym.

Ciężar ciała w wodzie jest mniejszy niż na powietrzu przez co zmniejsza się także obciążenie stawów w czasie pedałowania. Sama woda powoduje natomiast zwiększenie oporu, dzieki czemu mięśnie muszą pracować intensywniej. Te cechy powodują, że aquabike (rower wodny) jest polecany dla osób chcących modelować swoją sylwetkę.

Hydromasaż wodno-powietrzny

hydro

Obszary zastosowania masażu wodnego wodno-powietrznego:

- nadwaga, celullitis (skórka pomarańczowa),
- rekonwalescencja urazów i złamań,
- zmęczenie po intensywnej pracy mięśni, zaniki lub skurcze mięśniowe,
- zaburzenia krążenia,
- problemy z kręgosłupem,
- bóle reumatyczne,
- choroby układu oddechowego,
- bezsenność.

Ozon

ozon

Uwalniany w wodzie łączy się z tlenem. Pozytywnie wpływa na organizm.

- reguluje przepływ pierwotnego tlenu przez skórę,
- poprawia odżywianie i metabolizm tkanek,
- wyzwala większą ruchliwość w stawach,
- łagodzi zmarszczki, wygładza skórę,
- rozszerza naczynia włosowate,
- hamuje powstawanie żylaków,
- wspomaga zwalczenie cellulitu,
- zmniejsza napięcie mięśniowe.

Koloroterapia

Koloroterapia (color teraphy) pomaga w niwelowaniu problemów, z którymi boryka się każdy organizm człowieka. Polega na oddziaływaniu kolorem pochłanianym przez pole energii ludzkiego ciała, skórę i oczy.

Poprawia:

- rezerwy energii,
- odporność organizmu,
- dobre samopoczucie psychiczne,
- przemiana materii,
- skóra i tkanki.

aquabike-napelnianie-i-hydromasaz

Napełnianie wodą, koloroterapia, hydromasaż wodno-powietrzny.