Piękna skóra

-Wyglądaj młodo-
 
 

Ozon i hydromasaż w Aqua Bike Magic usuwają martwy naskórek, poprawiają elastyczność i ukrwienie skóry. Lampy Magic Sun poprawiają kolor cery. Rozgrzewają i odmładzają skórę dzięki lampom kolagenowym i IR.

 

Szczupła sylwetka

- Redukcja tkanki tłuszczowej -
 
 

Aquacycling połączony z masażem wodnym przynosi bardzo szybkie efekty w redukcji tkanki tłuszczowej. Po sesji podczerwień rozgrzeje ciało, zwiększy metabolizm oraz ukrwienie tkanek powodując szybsze spalanie.


Brak cellulitu

- Gładkie uda i pośladki -
 
 

Przyspieszony metabolizm, lepsze ukrwienie tkanki skórnej i pobudzenie krążenia limfy pomagają w pozbyciu się niechcianej skórki pomarańczowej. Efekt widoczny już po kilku sesjach.

Aqua Bike Magic® i Spabike®

Ćwiczenia na rowerze treningowym wraz z oporem hydrostatycznym wody przynoszą bardzo szybkie rezultaty. Hydromasaż odbywający się w trakcie sesji relaksuje i pobudza limfę a uwalniany ozon utlenia martwy naskórek. Schody i poręcz zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowania i maksymalizacji wygody. Z Aqua Bike Magic® bez problemu skorzystają więc też osoby starsze. W wannie znajduje się dodatkowy stopień ułatwiający zsunięcie się na siodełko roweru. Czytelny i łatwy w obsłudze panel kontrolny pozwala każdemu użytkownikowi dostosować działanie Aqua Bike Magic® do swoich preferencji.


Indywidualny aquabiking - Dotychczas podobny trening można było jedynie uprawiać grupowo podczas zorganizowanych zajęć. Dzięki naszemu urządzeniu sami ustawiamy trening zgodnie z preferencjami i ćwiczymy indywidualnie - własnym tempem oraz w wolnym czasie.

Przebudowa ciała - Efektem korzystania z roweru wodnego jest kształtowanie sylwetki poprzez zamianę tkanki tłuszczowej w mięśnie.

Koniec z cellulitem - Ćwiczenia na Aqua Bike Magic® szybko prowadzą do osiągnięcia dobrych rezultatów w walce z efektem skórki pomarańczowej.

Bez obciążania stawów - Aqua Bike Magic® i Spabike® przynoszą rezultaty dla osób w każdym wieku, zarówno dla osób oczekujących estetycznych zmian jak i dla tych, którzy oczekują relaksu podczas ćwiczeń fizycznych.

Aktywacja systemu limfatycznego - Dysze do hydromasażu, skierowane na czułe strefy pobudzają krążenie limfy (odpowiednik drenażu limfatycznego)

Mikropeeling - Ozon uwalniany podczas zabiegu ma działanie zbliżone do mikropeellingu, dzięki produkcji tlenu usuwa martwe komórki skóry.

 

Wszystkie produkty mogą być wykonane w dowolnej wersji kolorystycznej. Kolory konsultujemy indywidualnie. Mogą to być dowolne barwy z palety RAL.

 

aquabike-w-wodzieAquacycling

Forma ćwiczeń polegająca na pedałowaniu na specjalnym rowerze wodnym (aquabike) zanurzonym w wodzie. Aquacycling łączy w sobie w sobie elementy aquaerobiku i ćwiczeń na rowerze stacjonarnym.

Ciężar ciała w wodzie jest mniejszy niż na powietrzu przez co zmniejsza się także obciążenie stawów w czasie pedałowania. Sama woda powoduje natomiast zwiększenie oporu, dzieki czemu mięśnie muszą pracować intensywniej. Te cechy powodują, że aquabike (rower wodny) jest polecany dla osób chcących modelować swoją sylwetkę.

Hydromasaż wodno-powietrzny

hydro

Obszary zastosowania masażu wodnego wodno-powietrznego:

- nadwaga, celullitis (skórka pomarańczowa),
- rekonwalescencja urazów i złamań,
- zmęczenie po intensywnej pracy mięśni, zaniki lub skurcze mięśniowe,
- zaburzenia krążenia,
- problemy z kręgosłupem,
- bóle reumatyczne,
- choroby układu oddechowego,
- bezsenność.

Ozon

ozon

Uwalniany w wodzie łączy się z tlenem. Pozytywnie wpływa na organizm.

- reguluje przepływ pierwotnego tlenu przez skórę,
- poprawia odżywianie i metabolizm tkanek,
- wyzwala większą ruchliwość w stawach,
- łagodzi zmarszczki, wygładza skórę,
- rozszerza naczynia włosowate,
- hamuje powstawanie żylaków,
- wspomaga zwalczenie cellulitu,
- zmniejsza napięcie mięśniowe.

Koloroterapia

Koloroterapia (color teraphy) pomaga w niwelowaniu problemów, z którymi boryka się każdy organizm człowieka. Polega na oddziaływaniu kolorem pochłanianym przez pole energii ludzkiego ciała, skórę i oczy.

Poprawia:

- rezerwy energii,
- odporność organizmu,
- dobre samopoczucie psychiczne,
- przemiana materii,
- skóra i tkanki.

aquabike-napelnianie-i-hydromasaz

Napełnianie wodą, koloroterapia, hydromasaż wodno-powietrzny.

 


Hydro Fitness

aqua2Hydro Fitness - uniwersalny aquabike o charakterze rekreacyjno – rehabilitacyjnym. Aquabike / hydrobike zaprojektowany i skonstruowany specjalnie na potrzeby zajęć aquacyclilng. Idealny rower do basenu, w całości ze szlachetnej stali kwasoodpornej oraz najwyższej jakości materiałów spełniających wszelkie europejskie normy. Aqua bike przeznaczony do intensywnego użytkowania w wodzie, nadaje się do przeprowadzania treningów zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników w każdym wieku.

aqua3Znakomity projekt oraz rozwiązania konstrukcyjne tego roweu wodnego do ćwiczeń gwarantują zwiększoną wytrzymałość sprzętu oraz praktycznie bezobsługowe działanie. Sprzęt przeznaczony jest również do użytku osób bardzo otyłych oraz niepełnosprawnych. W rowerze zastosowano system aktywnego oporu oraz wyważenia pedałów. Jego elementy zapewnią bardzo efektywne wykorzystanie oporów wody.

Hydro bike posiada specjalne pedały dostosowane do każdego rozmiaru stopy, z regulacją docisku pozwalającą na dobrą stabilizację. Specjalny pedał umożliwia również użytkowanie sprzętu bez specjalnego obuwia.

Fitness w wodzieAqua Fitness staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Powstaje coraz więcej dyscyplin z nim związanych. Jedną z nowszych dyscyplin fitness, które w naszym kraju nie są jeszcze rozpowszechnione na szeroką skalę są zajęcia Hydrofit, w czasie których ćwiczenia wykonuje się na specjalnym rowerze wodnym zwanym aquabike lub hydrobike. Coraz częściej przy basenach na pływalniach można zauważyć treningowe rowery wodne do aquacyclingu. Jest to przyjemna metoda na spalanie zbędnych kalorii zdobywająca coraz więcej fanów. Nikogo nie trzeba już przekonywać, że aqua aerobic i aquacycling to skuteczny sposób na zgrabną figuę i kształt sylwetki

 

Aquacycling

Forma ćwiczeń polegająca na pedałowaniu na specjalnym rowerze wodnym (aquabike / hydrobike) zanurzonym w wodzie. Aquacycling łączy w sobie w sobie elementy aquaerobiku (ćwiczeń fitness w basenie) i ćwiczeń na rowerze stacjonarnym.

Ciężar ciała w wodzie jest mniejszy niż na powietrzu przez co zmniejsza się także obciążenie stawów w czasie pedałowania. Sama woda powoduje natomiast zwiększenie oporu, dzieki czemu mięśnie muszą pracować intensywniej. Te cechy powodują, że aquabike (rower wodny) jest polecany dla osób chcących modelować swoją sylwetkę oraz w celach rehabilitacyjnych.

 

 

 

Więcej informacji

Fitnesswell jest producentem urządzeń przeznaczonych do salonów fitness, SPA oraz Wellness. Wyznaczamy trendy na światowych rynkach prezentując innowacyjne rozwiązania, które pomagają naszym klientom pozyskać stałych odbiorców ich usług. Nasze urządzenia łączą w sobie wiele czynników wpływających pozytywnie na ciało. Działając jednocześnie wspomagają się wzajemnie, oszczędzając czas oraz przyspieszając widoczne rezultaty.
Jesteśmy doświadczoną firmą. Nasze urządzenia są projektowane pod kątem niezawodności. Materiały i podzespoły użyte do produkcji są najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia wykonujemy na zamówienie klienta w dowolnych kolorach z palety RAL. Urządzenia Fitnesswell cieszą się popularnością w wielu krajach m.in. Wielka Brytania, Czechy, Hiszpania, Australia, Kanada, Dubai, Malta, Włochy, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia.
Projektowane i wykonywane przez nas urządzenia są wielokrotnie testowane. Prowadzimy pełny serwis. Konstrukcja obudowy jest wykonana z laminatu, materiału łatwego w utrzymaniu w czystości i trwałemu.
Zapraszamy do kontaktu z nami! Z chęcią odpowiemy na wszyskie pytania.
Kliknij tutaj by skorzystać z formularza kontaktowego.

Co zyskasz?


  • 1.

Zadowolonych klientów

Skuteczność, wszechstronność urządzeń oraz przyjemność płynąca z ich użytkowania szybko przełoży się na zwiększoną liczbę umawianych sesji.


  • 2.

Pewność

Jako producent prowadzimy pełny serwis. Urządzenia projektowane są z myślą o długotrwałej, obciążonej pracy. Decydując się na Fitnesswell masz pewność, że sprzęt będzie służył sprawnie i długo.


  • 3.

Oszczędność

Ceny naszych urządzeń są bardzo korzystne, kupują Państwo bezpośrednio od producenta. Każde urządzenie jest proste w obsłudze i nie wymaga zatrudniania dodatkowo wykwalifikowanej kadry.